טיפול פנים-אנטי אייג'ינג

מראה העור שלנו משתנה לאורך השנים, כאשר לאחר גיל 40 מופיעים קמטים וקמטוטים בפנים שמשווים לנו מראה מבוגר. בעבר, נשים רבות נהגו לפנות אל מנתחים פלסטיים כדי לעבור הליכים כירורגיים למתיחת פנים, מה שכרוך בהרדמה כללית ותקופת החלמה לא פשוטה. במרוצת השנים פותחו זריקות מחומרים שונים החודרים לתוך העור ומחליקים אותו מבפנים, אך ישנו טיפול אנטי אייגי'נג עתיק שמהווה את התשובה המיוחלת להצערת הפנים עבור נשים רבות. הודות לטכניקות שונות של רפואה סינית, ניתן להשיג מראה עור צעיר, חלק, וחיוני לאחר מספר שבועות בלבד.

דיקור קוסמטי – הסוד העתיק לבעיה מודרנית

תהליכים שונים שהעור עובר במהלך השנים נותנים את אותותיהם מפני שהם משפיעים על העור מבפנים החוצה. לכן, באמצעות טיפול פנימיצ יסודי, ניתן להשפיע על מראה העור מבחוץ ולגרום לו להיות חלק ובעל מראה צעיר במיוחד.

כבר לפני 2,500 סבבו סיפורים על נשות הקיסר ששמרו על עור פנים חלק באמצעות דיקור סיני והחדרה של שמנים אתריים לתוך העור, טכניקה שמיושמת גם בטיפולים קוסמטיים מודרניים, כמו מזורתפיה. במרוצת השנים התגלה כי אותם טיפולים עתיקים הם לא רק אמונה טפלה, אלא טיפולי אנטי אייגי'נג לכל דבר שמביאים לתוצאות נפלאות.

רופאים בבייג'ינג שטיפלו במצב של שיתוק פנים באמצעות דיקור הבחינו כי לא רק שהטיפול מסייע למצב של השיתוק, אלא הוא גם מביא להחלקה של קמטים. הסברה היא שחלק מהתועלות הרבות של דיקור קוסמטי הוא עידוד ייצור של קולגן – חלבון חיוני שמעניק לעור מראה חלק ובריא.

בשילוב עם גוואשה (ניקוז רעלים), נוצר אפקט חזק במיוחד של אנטי-אייג'ינג שמביא להחלקת קמטים, הסרת סימני השנים מהפנים, העלמת פגמים, טיפול בפיגמנטציה, ואפילו טשטוש כתמים שחורים.

טיפול פנים יסודי שמחזיר את השעון אחורה

כמו בכל טיפול אחר, דיקור קומסטי מתחיל באבחון נכון של הבעיה והתאמה של הטיפול באופן מדויק לכל מטופלת. באמצעות התאמה של שגרת טיפוח ושמנים נכונים שיוחדרו לאור, ניתן להתאים לך באופן אישי טיפול אנטי-אייג'ינג שיביא לתוצאות תוך מספר שבועות, בלי הרדמה ובלי הליכים פולשניים.

הטיפולים אינם כרוכים בכאבים, ובעזרת רפואה סינית קוסמטית, ניתן לא רק לטשטש קמטים, אלא גם למנוע אותם. נשים רבות שמעוניינות לשמור על עור פנים חלק לא מחכות עד הופעת הקמטים, אלא מבצעות טיפולי מנע כבר בשנות ה-30 לחייהן, מה שעוזר להן למנוע קמטים וסימני גיל אחרים.

כדי להביא לתוצאות הטובות ביותר, חשוב שתהיי בידיים טובות ומיומנות – מה שתוכלי למצוא במרפאתה של דנה קנר. הודות לשילוב של ידע מעמיק ברפואה סינית עם טכניקות פארא-רפואיות, דנה קנר מעניקה טיפולי אנטי-אייג'ינג מותאמים אישית לכל מטופלת המעוניינת להחזיר את החיוניות לפניה. בקליניקה תוכלו ליהנות ממגוון טיפולים לפי הצרכים שלכם שיחזירו את השעון לאחור ואת החיוך לפנייך.

טיפול פנים , אנטי אייגינג , דיקור קומסטי , גוואשה , טיפל טבעי, רפואה סינית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Wishlist 0
Continue Shopping