צמחי מרפא וכוסות

עמוד הבית שירותים • צמחי מרפא וכוסות

צמחי מרפא וכוסות

יותר ויותר אנשים, פונים לרפואה האלטרנטיבית, אשר ההוכחה כיעילה. אחד מהטיפולים הנפוצים הינו טיפול של צמחי מרפא וכוסות רוח. טיפול זה מוכר למעלה מ-2000 שנה כטיפול יעיל במכוון רב של מחושים ומחלות. מדובר על טיפול באפקט הוואקום, כאשר מחממים את הכוסות ומניחים אותן על גוף המטופל\ת, כך שפעולה זו, ממריצה את מחזור הדם ומזרז את תהליך ההחלמה, ריפוי ושיכוך כאבים. הכוסות עצמן, הינן בעלות דפנות זכוכית מעוגלות. כוסות אלה, מיוצרו היום מחומרי גלם נוספים מלבד הזכוכית, כמו למשל פלסטי וסיליקון, כאשר כל טכניקת חימום מתבצעת באופן שונה על פי חומר הגלם שמהן עשויות הכוסות.

המטפל\ת מבצע אבחון ומסמן את המקומות שעליהן יש להניח את כוסות הרוח. לרוב האזורים אשר עליהם יונחו הכוסות יהיו אזור הגב או על ערוצי המרידיאנים. למרות שהמטופל אינו חש כאב בעת טיפול צמחי מרפא וכוסות רוח, יצוצו סימנים אדומים וסגולים במקו שעליו הונחו כוסות הרוח.

מתי יש להשתמש בטיפול צמחי מרפא וכוסות רוח ולאילו מקרים טיפול זה מתאים?

לא לחינם הסבתות שלנו, מכירות היטב את היתרונות והטיול של צמחי מרפא וכוסות, שיטה זו עברה מדור לדור והיעילות שלה הוכחה במקרים כמו:

  • כבים בגב התחתון
  • כאבי מחזור
  • בעיות עיכול וכאב בטן
  • לחץ דם גבוה
  •  כאבים דלקתיים
  •  מחלות ראומטיות
  • שפעת
  • שיעול
  •  מצבי התקררות

מדובר על הבסיס לרפואה סינית מסורתית האיזון העדין בין הצמחים ושילוב של כוסות רוח, יותר יחסי גומלין והתוצאות מדברות בעד עצמן, כאשר המטופלים חשים בטוב, זמן קצר לאחר הטיפול.

אנשים רבים פונים לטיפולים אלטרנטיביים, כשאר רפואה זו התפתחה יותר והגיע גם לתחומי הקוסמטיקה והאסטטיקה. בטיפול של צמחי מרפא וכוסות, אין צורך בסדרה שלימה של טיפולים, היות וטיפול אחד או שניים יסיקו. יש לבצע אחת לתקופה של כמה חודשים, לבצע טיפול מונע.

שילוב של כוסות רוח ודיקור סיני

רוב המטפלים האלטרנטיביים, עושים שימוש עם צמחי מרפא וכוסות רוח גם בשילוב של דיקור סיני, אך ניתן להשתמש בהן גם כטיפול נפרד. היניקה של הכוסות והלחץ השלילי, משחררים שרירים תפוסים, מעודדים את זרימת הדם, מרדים את מערכת העצבים ומקנה טיפול  יעיל ללחץ דם גבוה.. מדובר על יתרונות רבים כגון חידוש זרימת האנרגיה  "צ'י" בכל האברים ורקמות הגוף.

כוסות רוח, מקנים טיפול רקמות עמוק והוא אף משפיע על רקמות בעומק של למעלה מ- 2 ס"מ מהעור. פעולה זו של הנחת כוסות רוח משחרר את הרעלים ואפילו הקלה על פרקי הידיים, הקרסוליים והרגליים.

פנייה למומחית בצמחי מרפא וכוסות רוח

יש  לפנות לבעל מקצוע שלמד ועבד שנים בתחום טיפולים אלטרנטיביים אם לעור הפנים ולגוף. אחת מהמומחיות בתחום, הינה דנה קנר, אשר למדה4 שנים את רזי הרפואה הסינית במכללת רידמן וסיימה את לימודיה בהצטיינות. דנה, עוסקת גם בטיפולים קוסמטיים, כאשר היא משלבת בהם מהרפואה הסינית. כמו כן, דנה מטפלת בשמנים אתריים והיא קוסמטיקאית במקצועה ומטפלת באנטי אייג'ינג בשיטות משולבות של הרפואה הסינית. כמו כן, דנה רוקחת בעצמה מסיכות לפנים וקרמים במרקמים טבעיים שמחוללים שינויים מדהימים בעור הפנים. הנכן מוזמנות לעבור טיפול באווירה רגועה ועם תוצאות מידיות של עור פנים בריא יותר, חיוני ובוהק.

Wishlist 0
Continue Shopping