איזון הורמונלי

עמוד הבית שירותים • איזון הורמונלי

איזון הורמונאלי ההשפעות על בריאותינו וטיפול מאוזן נכון

רבים שואלם את השאלה:"מהו איזון הורמונאלי?" כיצד איזון זה משפיע על חיינו וכיצד ניתן לטפל באיזון זה? כאשר  ההורמונים בגופנו , נמצאים במצב תקין, הגוף מייצר, מפריש וסופג את כמות ההורמונים אשר לו הוא זקוק.. אחד המרכיבים החשובים בגוף האדם הינם ההורמונים, אלה הם חומרים כימיים אשר מבצעים פעולות ביולוגיות והם מפעילים מספר גדול של אברים בגוף וכן את המערכות השלמות בגופנו.  ההורמונים, הינם קריטיים לפעילות התקינה של גופנו והם עומדים בצד אחד עם מערכת העצבים ועד מערכות אחרות וחשובות בגוף.

יש לציין כי אין גיל במידה וקיימת בעיה  בייצור הורמונים או אי איזון הורמונאלי ישנן תופעות רבות ומורכבות אשר עשויות להתרחש בגוף בהתאם לסוג ההורמון ולסטייה שלו בגוף. חוסר איזון זה, אינו פוסח על המינים או מעדיף מינים, זה עשוי לקרות לגברים ולנשים.

טיפול אפקטיבי בחוסר איזון הורמונאלי בשיטה הסינית

על פי שיטת הטיפול הסינית שהיא עתיקת יומין, יש קשר אדוק בין הגוף לנפש ולכן אם קיים סטרס זה עשוי לגרום לאי איזון הורמונאלי.. יש לדאוג לחופשה ולתרגל מדיטציה מדי פעם, על מנת לחוש נינוחים. יש להקפיד בנוסף, על בדיקות דם על מנת לחקור חומרים בגוף שחסרים לכם. ישנם צמחים מיוחדים כגון צמח האשוגנדה שמשפיע על בלוטת יתרת המוח ובלוטות התריס וצמח זה, משפיע לטוב על אנשים שיש להם בעיה בהורמונים בגוף. גם צמח הנקרא "טולסי" ידוע בתכונותיו המרגיעות

צמח שיח אברהם הינו צמח ידוע כהורמונאלי עוד מתקופת התנך, יש לו השפעות נרחבות על וויסות מחזור האישה לרוב, בגיל המעבר, אנשים רבים יסבלו מחוסר איזון הורמונאלי ומדובר בגילאי ה-50. ישן מרפאות אשר מטפלות בשיטה הסינית אשר תורמת המון, לאיזון של ההורמונים בגוף.  יש לצרוך ויטמין D במידה וקיימות בעיות הורמונאליות בגוף, כמובן באישור רופא.

אישה הרוצה להכנס להריון צריכה להכין את גופה מבחינת השינויים שהיא הולכת לעבור ולהתחיל לצרוך חומצה פולית וברזל.
יש תוסף שאני ממליצה לצרוך לקראת הריון שנקרא "פרנטל" מכיל בתוכו מספר רב של וויטמינים ומינראלים המותאמים לאישה לקראת ובזמן הריון ישנם מצבים נוספים של חוסר איזון הורמונאלי שנקרא "שחלות פוליציסטיות", מצב שיכול להביא לשיעור יתר בפנים ובנוסף גם אקנה.

נשים רבות יש להן את עניין השחלות הפוליציסטיות, דבר המתבטא בביוצים מאוחרים ובחוסר סדירות של המחזור, דבר הניתן לאזן באמצעות הרפואה הסינית בשילוב של צמחי מרפא וכמובן שינוי תזונתי.

לאזן נכון את הורמונים בגוף בשיטת הטיפול הסינית

רבים פנו כבר לפני שנים לשיטת טיפול אלטרנטיבית, אשר מבוססת על שיטת הטיפול הסינית. שיטה זו עבדה היטב וסייעה לאנשים רבים, ליצור איזון הורמונאלי בגופם ולהעלות את איכות חייהם. אחת מהמטפלות בשיטה יעילה זו, הינה דנה קנר, אשר עוסקת בתחום מזה שנים. דנה למדה 4 שנים במכללת רידמן וסיימה בהצטיינות. כמו כן, למדה דנה  קוסמטיקה וקוסמטיקה טבעית והיום היא אף משלבת בין הטיפולים השונים על מנת להשיג תוצאות מדהימות. דנה מבצעת טיפולי גוף שונים בשיטה הסינית, אשר כוללים: כוסות רוח וצמחי מרפא, טווינה, דיקור סיני, עיסוי בשמנים ארומאטיים וטיפולים מגוונים אחרים.

דנה מאבחנת כל לקוחה שלה, כך שהיא  מבינה מה הבעיות הבריאותיות שלה ובונה תכנית טיפולים ספציפית המתאימה לה.  גם טיפולים קוסמטיים להצערת העור, תוכלו למצוא אצל דנה, כאשר היא משתמשת בשיטת הדיקור הסיני, צמחי מרפא ושיטות טיפול ייחודיות המתאימות לכל מטופלת על פי נתוניה האישיים. תוכלו גם  להגיע לייעוץ ולאבחון ולטפל בעור פניכן, כאשר התוצאות תהיינה מדהימות ובפרק זמן קצר מאוד.

Wishlist 0
Continue Shopping