פיגמנטציה

עמוד הבית שירותים • פיגמנטציה

אחת התופעות הנפוצות ביותר, שנשים רבות סובלות ממנה ברמה כזו או אחרת היא פיגמנטציה בפנים. פיגמנטציה היא ביטוי שאנו משתמשים בו כדי לתאר תופעה בה העור שלנו הופך כהה יותר. היא יכולה להופיע ככתמים קטנים או גדולים, מפושטים או נקודתיים. גם נמשים הם סוג של פיגמנטציה.


ומה שלא יהיה, כל אחת מאיתנו שסובלת מפיגמנטציה יודעת עד כמה היא רוצה פשוט להיפטר ממנה!

הטיפול בפיגמנטציה בקליניקה
כמו תמיד בקליניקה, אנחנו קודם כל מחפשים את המקור. מאבחנים את סוג הפיגמנטציה והמקור שלה, ולפי זה מכינים תוכנית טיפולים מתאימה להעלמת הפיגמנטציה.
הטיפול אצלינו נעשה ע"י מכשור מתקדם וחומרים פעילים. בדרך כלל נשלב גם דיקור קוסמטי מיוחד. הדיקור עובד על ניתוב נכון של הדם באזור הפנים ובכך מסייע להבהרת והעלמת הכתמים.
בהקשר של פיגמנטציה קיימת חשיבות עליונה לאבחנה. כי לא כל מכשיר מתאים לכל פיגמנטציה. טיפול במכשירים הלא נכונים לפיגמנטציה מסויימת, עלולים להחמיר אותה. גם טיפול פולשני ואגרסיבי מידי יכול להביא להטבה בטווח הקצר אבל להחמרה משמעותית בטווח האורך.
חשוב להבין כי טיפול בפיגמנטציה הוא לא זבנג וגמרנו. וצריך להיזהר מסוגי טיפולים שעושים את זה. טיפול אפקטיבי הוא טיפול איטי, המותאם לסוג הפיגמנטציה.
בנוסף הטיפול דורש שיתוף פעולה מצידך, ותחזוקה בבית. כי פיגמנטציה אף פעם לא נעלמת לחלוטין, היא יכולה להמשיך להתקיים בשכבות הפנימיות של עור, ולצאת החוצה שוב.
לכן כדי שהטיפול יצליח תצטרכי להתמיד בשגרת טיפוח ייעודית עם תכשירים פעילים שילחמו בכתמים. להקפיד על מריחת מקדם הגנה, ולשלב גם חומר מדכא מלנין. 

לכתבה בנושא הפיגמנטציה לחצי כאן.

לפרטים נוספים וקביעת תור התקשרי או שלחי הודעת whatsapp לטלפון 054-7190909

לפני /אחרי

Wishlist 0
Continue Shopping