פיגמנטציה

עמוד הבית שירותים • פיגמנטציה

פיגמנטציה- כל הדרכים לטיפול נכון במראה אסטטי של העור

ישנן נשים רבות בעולם, אשר סובלות מתופעה הנקראת פיגמנטציה בעור. אלה הם סימנים חומים ולא אסטטיים. מדובר למעשה על היפר פיגמנטציה הנובעת גם בשל שהות בשמש, גיל, בעיות הורמונאליות ועוד. תופעה זו, נראית בין היתר גם על כפות הידיים הצוואר והדקולטה. האחראי הנוסף על תופעה זו, הינו מלאנין כאשר חומר זה, מיוצר ע"י  תאים הנקראים מלנוציטים. אלה הם הגורמים להיווצרות הפיגמנט בעור, כאשר הפיגמנט מתרבה, א נוצרת ההיפר פיגמנטציה.

היפר פיגמנטציה, מופיעה על הלחיים, האף, המצח, הסנטר וישנם מקרים שאף רואים כתמי אלה גם באזור הצוואר השיטה השכיחה ביותר לטיפול בפיגמנטציה בקרב הרפואה המערבית, היא בחומר הבהרה "הידרוקינון" אשר מופיע בכל מיני רמות של ריכוזים. חומר זה, מגיע בשילוב עם חמרים אחרים, אשר מקלפים את שכבת העור העליונה.. בשנים האחרונות, מנהל התרופות האמריקאי FDAי, אסר על שימוש חומר זה.

האופציות לטיפול בפיגמנטציה על פי הרפואה הסינית

נשים רבות החלו לפנות לטיפולים אלטרנטיביים ובמיוחד טיפולים סיניים, כאשר זה נוגע לטיפוח עור הפנים והגוף. למשל, גואה שה, הינה טכניקת ריפוי סינית עתיקה, אשר משחררת רעלים באמצעות קרצוף, מה שיוצר סירקולציה בדם, פותח חסימות ומרחיק חום רעיל.. טיפול בדיקור קוסמטי משולב ברפואה סינית

הפיגמנטציה עולה עם הגיל

זו עובדה ידועה, כי פיגמנטציה עולה עם הגיל, היות וזוהי תולדה של התבגרות הכרונולוגית של אנשים רבים ובמיוחד בקרב נשים שאצלן תופעת ההיפר פיגמנטציה הינה בולטת ושכיחה יותר. באמצעות הרפואה הסינית ניתן לטפל בדיקור הסיני, אשר מיועד גם לאנטי אייג'ינג. אחד המאפיינים הבולטים של הזדקנות העור הינו ייצור מוגבר של מלנין שהוא הפיגמנט אשר אחראי לגוון העור.

את השיפור של מראה עור הפנים, ניתן לראות באמצעות הדיקור הסיני. הצ'י והדם שמנותבים באמצעות הדיקור באזור הפנים, גורמים לטשטוש הקמטים וכן להיעלמות כתמי פיגמנטציה. גם עור הפנים הופך להיות מוצק יותר וכן טיפול של תחזוקת העור באופן שוטף, יעניק לו מראה ש גמישות והעור ייהפך לזוהר יותר.

טיפולי פיגמנטציה בשיטה הסינית שבאמת עוזרים

נשים רבות עברו טיפולים שונים והחליטו, כי הטיפולים שאכן משפיעים על הצערת העור וטיפול תופעת פיגמנטציה. ישנן קוסמטיקאיות, אשר מטפלות בשיטה הסינית ובשיטת הקוסמטיקה הפארה רפואית ומשלבות בין הטיפולים, על מנת להשיג תוצאה מרבית. אחת מהן היא  דנה קנר אשר למדה שנים את התחום וסיימה בהצטיינות 4 שנות לימודים במכללת רידמן. דנה היא גם מדקרת קוסמטית והיא מטפלת בכל מיני בעיות בריאותיות בגוף בשיטה הסינית. כמו כן, דנה מטפלת בתופעת כתמים בעור, טיפולי אנטי אייג'ינג באמצעות דיקור סיני ושמנים ארומאטיים וחומרים אשר מותאמים לעור הלקוחה באופן אישי עם תוצאות נגלות לעין. . דנה אף רוקחת מסיכות פנים טבעיות

יש להגיע לקליניקה לאבחון, על מנת להתחיל בתכנית טיפולים מתאימה שתתאים לכל מטופלת באופן ספציפי.

Wishlist 0
Continue Shopping