מה זה אנטי-אייג'ינג

הזמן למרות שהיינו רוצים לעצור אותו חולף בלי לעשות לנו הרבה חשבון. כאשר ואנחנו מזדקנים – תנועות מסוימות מתחילות להפוך ליותר מאתגרות, קמטים מתחילים להופיע ואנחנו מרגישים שאנחנו כבר לא מה שהיינו פעם. אבל מה אם זאת רק הרגשה? הטכנולוגיה החדשה שהביא איתו העידן הטכנולוגי מאפשר לנו היום המון דרכים לטפל בעצמנו, להיות יותר בריאים וכמובן להראות יותר צעירים. 

אנטי-אייג'ינג הוא תחום ברפואה מודרנית אשר עוסק בהאטה של סימני הזדקנות והשפעות ההזדקנות עצמה של האדם דרך יישום אורח חיים בריא וגם טיפולים רפואיים קלאסיים ואלטרנטיביים.  בעשור האחרון, תחום האנטי-אייג'ינג הוא אחד התחומים הנחקרים ביותר כאשר מדובר בטיפוח הגוף, המראה והנשמה. הרי כולנו רוצים להרגיש צעירים לנצח וגם להראות כך! אחד הדרכים העיקריים לעסוק באנטי-אייג׳ינג מעבר לחיות עם אורח חיים בריא הוא דרך טיפולים טבעיים ולא פולשניים. 

טיפולי אנטי-אייג'ינג 

ברפואה סינית ישנם מספר רב של טיפולים אשר יכולים לתרום במאבק האנטי-אייג'ינג שלנו דרך  טיפולי קוסמטיקה טבעיים ואיזון הורמונלי. הטיפולים שאנחנו מציעים הם טיפולי גוואשה, דיקור קוסמטי, צמחי מרפא וכוסות רוח, טווינה ועוד הרבה יותר. 

כיצד ניתן לשפר את סיכויי ההצלחה של טיפולי אנטי אייג'ינג 

חשוב להבין שהזדקנות זה לא משהו שניתן למנוע וזו לא המטרה של אנטי-אייג׳ינג. המטרה כאן היא קודם כל לחיות את החיים בצורה הכי בריאה שניתן ולשמר את ה-״צעירות שלנו״. כדי לייעל את תוצאות הטיפולים ניתן קודם כל לשמור על אורח חיים בריא דרך תזונה בריאה, שתיית מים (המון המון מים!) ולהקפיד על פעילות גופנית לפחות 3 פעמים בשבוע. מה הכוונה בפעילות גופנית? אנחנו לא מצפים שתרוצו מרתון, אבל טיול ברגל אפילו לחצי שעה ביום תעשה פלאים לגוף ולנשמה. מה שכל כך יפה ברפואה סינית וטיפולים אלטרנטיביים זה שניתן לעבור אותן המון פעמים בלי שום חשש לתופעות לוואי כפי שכל הטיפולים הם טבעיים. מעבר לאורח חיים בריא, תוכלו לחזור לעשות לדוגמא דיקור סיני וקוסמטי וליהנות מהתוצאות לשנים רבות.  

למה לבחור טיפולי אנטי-אייג'ינג טבעיים?

כפי שפרטנו, תחום האנטי-אייג'ינג הוא טיפול שצבר פופולריות מאסיבית בכל רחבות העולם וישנם גם מומחים פלסטיים (העוסקים בטיפולים לא טבעיים) שדרכם ניתן לעשות את הטיפולים למטרת אנטי-אייג'ינג. זהו משהו שאנחנו לא ממליצים, כפי שהשפעות הן לרוב שטחיות ועוסקים בפתרון התופעה ולא מקור ״הבעיה״. דרך טיפולים טבעיים תוכלו ליהנות מתוצאות אמיתיות שישפיעו לא רק על ההיבטים השטחיים אלה גם על הגוף והנשמה, תוצאות שילוו אתכם בטווח הארוך וישדרגו לכם את איכות החיים. 

רוצים לשמוע עוד על הטיפולים שלנו? דנה קנר סיידה עוסק שנים רבות בתחום אנטי-אייג׳ינג ומוכנה לענות על כל שאלה. צרו קשר היום כדי לקבל שיחת ייעוץ חינם. אל תחכו איכות חיים משודרגת מחכה לכם! 

אהבתם את הפוסט? שתפו!

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

Wishlist 0
Continue Shopping