כאבי מחזור

עמוד הבית שירותים • כאבי מחזור

איזון הורמונאלי ההשפעות על בריאותינו וטיפול מאוזן נכון

ברפואה הסינית, כאבי מחזור מטרידים יכולים להעיד על כמה גורמים, אשר מומלץ לתת להם תשומת לב. לדוגמא, בעיה בתפקוד של האברים הפנימיים והכוונה היא אל הכבד. היות ומדובר בפילטר של הגוף, אשר מסנן גם את הדם ואחראי העיקרי על המחזור כגון תזמון מדויק של תחילת המחזור. גם תזונה לקויה, רק יכולה להחמיר את התופעה של כאבים בזמן המחזור. הקיבה קשורה לרחם בקשר רגשי ובהמשך הקיבה, קיים המעי הדק , כאשר הוא אחראי על תהליך הספיגה. מינרלים וויטמין כמו 12B , כאשר מינרלים וויטמינים אלה, תורמים ליצירת דם ומסייעים לגוף, להיפטר מחסימות דם.

לעיתים כאבי מחזור נובעים גם מבעיה של מבנה הגוף, כגון עקמת.או בעיות יציבה משמעותיות. גם היעדר פעילות גופנית תגרום לכאבים בזמן המחזור החודשי. למשל, נשים היושבות במסגרת עבודתן שעות רבות מול המחשב ואינן לוקחות חלק בפעילות גופנית, תסבולנה יותר מכאבים בזמן המחזור.

בעיות בהתעברות בשל ליקויים שונים במחזור

נשים המעוניינות להיכנס להיריון, צריכות לדאוג למחזור תקין וסדיר באמצעות טיפולים שונים וכן לשים לב ולטפל בבעיות כגון כאבי מחזור. ישנם כלים שונים שניתן  לטפל בהם והן קיימות ברפואה הסינית כמו דיקור סיני באזורים אשר יגרמו לשחרור של הדם בזמן המחזור מאזור הבטן התחתונה. גם בשיטת חימום באמצעות מוקסה (חימום הגוף באופן חיצוני על ידי צמח הלעאנה/שיבה )  על נקודות אשר מסייעות לכווץ את הרחם ולשיפור זרימת הדם.

מה שמיוחד ברפואה הסינית הוא ההתאמה של צמחי המרפא וטיפול משולב, אשר משפיע היטב ובאופן מידי על נשים הסובלות מכאבים בזמן המחזור החודשי. גם טיפול בשיאצו, מסייע ועל המטפל\ת לאבחן את המטופלת ולהתאים לה תכנית טיפולים מסודרת אשר תתאים לנתוניה.

כמובן חשוב וכדאי להקפיד על עיסויי רחם, להזרמת תקיעות הדם שנוצרת ברחם בעקבות כאבי הווסת.

טיפולים יעילים לכאבי מחזור מהמומחית בתחום

אם גם אתן סובלות מכאבי מחזור ואינכן סבורות, כי כדורים לשיכוך כאב עשויים להועיל, או שאינכן מעוניינות להחדיר לדם רעלים קיימים בתרופות, זה הזמן להגיע לטיפול סיני יעיל. זוהי רפואה אלטרנטיבית, אשר הוכחה כיעילה. אם אתן מאזור המרכז, הקליניקה הייחודית של דנה קנר מטפלת בכל המובנים באופן יעיל, כאשר התוצאות של הטיפול הן מיידיות. דנה מטפלת בצמחים ועיסויים, שמנים אתריים. גם מבחינת תקינות המחזור החודשי בקרב נשים, קיימים צמחים אשר מווסתים את המחזור ומקלים באופן משמעותי על הכאבים.

דנה הינה מומחית ברפואה וטיפולים סיניים,  היא למדה במכללת רידמן 4 שנים וסיימה בהצטיינות. דנה היא אף מטפלת בעור הפנים וסיימה את לימודי הקוסמטיקה הסינית והמערבית. בין השאר, רוקחת דנה מסיכות לעור ולהזנת העור ממוצרים טבעיים בלבד, כך שהמראה של הפנים הופך לזוהר, גמיש וחיוני. הנכן מוזמנות להתקשר ולקבוע תור ויעוץ, כשר דנה תאבחן אתכן ותטפל בבעיות השונות, אם בעור, בגוף או  תקל להפגת כאבי מחזור.

Wishlist 0
Continue Shopping