כאבים אורתופדיים

עמוד הבית שירותים • כאבים אורתופדיים

אחת מהבעיות הידועות במחושים/כאבים אורתופדים בישראל, הינם מחושי גב וצוואר. בגלל אורח החיים התובעני שלנו, כאשר אנו יושבים שעות בעבודה מול המחשב, ישראלים רבים, סובלים מתופעה ידועה של כאבים אורתופדיים, במיוחד בחלק של הגב והצוואר. המון מילים נכתבות על כאבים אלה, כאשר הן נוגעות גם למיליארדי אנשים בעולם כולו. טיפול בכאבים אלה, עדיף כי יתבצע באמצעות טיפול טבעי ולא טיפול פולשני ולכן, הרפואה הסינית, מציעה טיפולי כגון: דיקור סיני, עיסויים עם שמנים ארומאטיים, טיפול בכוסות רוח וטיפולים נוספים טבעיים, אשר גורמים להקלה משמעותית ושיפור איכות החיים בקרב אנשים הסובלים מתופעה זו.

זה ידוע כי כאבים אורתופדיים, משפיעים על אורח החיים והתפקוד היום,יומי  בטיפול בשיטה הסינית, מבררים את הבעיה לעומק ומתמקדים בטיפול הנכון. כאבים אלה, רק הולכים ומחמירים בשל העידן המודרני אשר אנו פחות עוסקים בפעילות גופנית ויותר יושבים מול הטלוויזיה והמחשב. כאבים כרוניים אורתופדיים, נחשבים לאחל שנמשכים מעל לשלושה חודשים. גם ארגון הבריאות הבינלאומי, ממליץ על דיקור סיני כטיפול בכאבים הקשורים לאורתופדיה.

הרפואה הסינית מכילה מספר רב של טיפולים בכאבים אורתופדיים

הרפואה הסינית, מכילה מספר רב של שיטות טיפול. כאשר מדובר על כאבים אורתופדיים, יש לשלב כמה טיפולים כמו דיקור סיני, שיאצו וטווינה שהוא עיסוי יעיל שהוא למעשה פיזיותרפיה סינית. גם תזונה נכונה, יכולה להועיל, כאשר המטפל האלטרנטיבי , יוכל לתת את התפריט הנכון, תוך שילוב עם טיפולים כגון:דיקור סיני, טווינה ושיאצו. הקפדה תזונתית בנוסף, רק תזרז את תהליך ההבראה, אשר תגרום לאיכות חיים טובה יותר ולאורח חיים תקין.

ברפואה הסינית, ישנם עשבי מרפא, אשר משפיעים טוב ומקלים על כאבי מפרקים, כאשר למעשה הם מסייעים לשפר את יכולת התנועה במפרקים, לקדם את זרימת הדם במפרקים וכן, לווסת את המערכת החיסונית.יש להגיע לאבחון ממוקד, אשר באמצעותו, יינתן הטיפול המתאים לכל מטופל על פי סוג הכאבים.

הקלה משמעותית בכאבים אורתופדיים בדיקור סיני ועיסויים

אנשים שכבר טופלו באמצעות דיקור סיני ועיסויים בשמנים ארומאטיים, דיווחו ,כי הם חשים הקלה משמעותית כאשר סבלו תקופה ארוכה ממחושים כמו כאבים אורתופדיים. שיטה זו, אף מוכרת ברפואה הקונבנציונאלית ומונעת התערבות כירורגית ונטילת תרופות חזקות נגד כאבים, אשר משפיעים לרעה על הקיבה ועל מערכת העיכול בכלל ואף, יוצרות תלות איזו שהיא בתרופות אלה.  אחת מהמטפלות המוכרת בתחום, הינה דנה קנר, אשר מטפלת זמן רב בכל מיני מטופלים, אשר סובלים מכאבים באזור הגב, הצוואר, הכתפיים והרגליים. דנה משתמשת בשיטה הסינית ובדיקור סיני בפרט לטיפול במטופלים הסובלים מתופעה זו.

דנה עברה התמחות של שנה שלמה בבית חולים אסף הרופא בשיטת דיקור מתקדמת לכאבים אורטופדיים, שיטה שנקראת דוקטור טאן אשר יעילותה בטיפולים הינה גבוהה ביותר.

גם עיסויים בשמנים ארומאטיים, טיפול בכוסות רוח ובשיטות שונות, משתמשת דנה וזאת, לאחר שאבחנה את הבעיות בקרב מטופליה כך שהיא בונה עבורם תכנית טיפולים ספציפית. תוכלו לקבוע ייעוץ ולהתנסות בטיפולים המקצועיים של דנה, אשר תסייע לכם לאיכות חיים טובה יותר.

Wishlist 0
Continue Shopping