טיפול פנים באקנה

עמוד הבית שירותים • טיפול פנים באקנה

טיפול פנים באקנה בשילוב הרפואה הסינית

תופעת האקנה הינה מוכרת בקרב נשים וגברים כאחד,  לרוב היא מיוחסת יותר לתופעה של גיל ההתבגרות, אך ישנם אנשים מבוגרים יותר אשר סובלים מתופעה זו, עקב בעיה בריאותית בגוף, או בעיות הורמונאליות, תרופות שהם נוטלים ועוד. הרפואה הסינית, מתייחסת לשלושת הגורמים  להופעת אקנה באופן כזה: חום- שהוא מצב מאופיין בסימפטומים וסימנים פנימיים וחיצוניים, אדמומיות בפנים ובעור, עיניים אדומות, לשון אדומה, שתן כהה ודל, נטייה לעצירות, דופק מהיר, הזעה, תזונה לא נכונה העשירה בשומנים,  מאכלים חריפים ומתוקים כגון שוקולד. יש לאבחן את מצב המטופל\ת לפני טיפול באקנה בעור הפנים ורק אז, ניתן יהיה להתחיל את הטיפול ולתת הוראות למטופל\ת לניהול אורח חיים בריא ונכון יותר כאשר הוא מתחיל בתזונה נכונה.

כיצד נוצר אקנה בפנים ובאזורים נוספים בגוף?

האקנה, הינה למעשה סוג של דלקת שמתחילה בהפרשה של בלוטות החלב, אשר מפרישות כמות גדולה של שומן הסותם את זקיקי  שערות הפנים. הסתימה מהווה כר פורה עבור חיידקים ופרט לחיידק האקנה. האקנה מופיע אמנם באזור הפנים, אך ניתן למצוא נגעים שלו גם באזורים אחרים בגוף.  מי שמתמחה עם טיפול באקנה, מכיר בעובדה כי  חיטוט או נגיעה בפצעי האקנה, רק יחמירו את המצב.

היום ברפואה הסינית {האלטרנטיבית} הטיפולים הינם יעילים וניתן למצוא טיפולים שונים ומוכרים לנו במושגים שלהם, כמו למשל בשיטת הדיקור הסיני. כאשר מאבחנים את המטופל\ת, מגלים את שורש הבעיה וכך, ניתן בעצם לטפל לא רק בפצעים עצמם, כי אם בסיבות שמהן פצעים אלה נוצרו. המטרה היא להעלים את הפצעים הקיימים ולמנוע מהם להופיע שוב.

דיקור סיני וצמחי מרפא לטיפול יעיל ויסודי באקנה

זה ידוע, כי ברפואה הסינית חלק בלתי נפרד ממנה  הינו טיפול בצמחי מרפא, אשר מתווספים לטיפול נוסף שהוא הדיקור הסיני. בגלל שחום הגוף עולה, העור מגורה יותר ונוטה לייצר פצעי אקנה. הטיפול בדיקור הסיני, מטרתו להאיץ את הקירור בגוף ולהפחית את התהליך הדלקתי בעור. אין צורך בנטילת תרופות שרק גורמות לנזק בגוף. טיפול באקנה באמצעות דיקור סיני, אינו כואב ולפני הטיפול, המטפל\ת בודק את הדופק, הלשון ומשוחח עם המטופל\ת, כך שבאופן זה, הוא כבר יודע באיזה סוג של טיפול עליו לנקוט, על מנת לרפא אחת ולתמיד את הופעת פצעי האקנה.

טיפול טבעי בשיטה הסינית להעלמת האקנה פשוט עובד!

קוסמטיקאיות רבות, כבר עוברות לטיפול בבעיות שונות בעור הפנים הכוללות גם טיפול באקנה בעזרת הרפואה הסינית אשר הוכיחה עצמה כבר אלפי שנים וחדרה בתודעה של רבים במיוחד בשנים האחרונות. שמי דנה קנר ואני עוסקת בטיפול בבעיות שונות של העור והגוף באמצעות הרפואה הסינית. למדתי במכללת רידמן במשך 4 שנים וסיימתי בהצטיינות את לימודי. בנוסף, אני מסיימת את לימודי קוסמטיקה פארה הרפואית ומשלבת את שתי השיטות יחד, מה שגורם לטיפול יסודי ותוצאות ארוכות טווח. במקצוע שלי, אני גם רוקחת מסיכות טבעיות לפנים, קרמים שונים להזנה וטיפוח העור, מה שגורם לעור הפנים להיראות חיוני, בריא וגמיש.

בקליניקה שבבעלותי בת"א, אני עוסקת גם בטיפולי אנטי אייג'ינג באמצעות הדיקור הסיני ושמנים טבעיים שרק מצעירים את העור וגורמים לו לייצר קולגן ואלסטין, מה שמטשטש ומחליק את הקמטים והקמטוטים. טיפולי הפנם והגוף שביצעתי, סייעו להמון לקוחות שהפכו לקבועות בקליניקה .

Wishlist 0
Continue Shopping