טיפול פיגמנטציה

העור שלנו, ובייחוד עור הפנים, עובר שינויים רבים במהלך השנים שמשפיעים על המראה שלו במידה ניכרת, ואחד השינויים הידועים ביותר הוא הפיגמנטציה. התופעה הזו מביאה להיווצרות של כתמים על גביי העור שהולכים ומתרבים עם השנים, מה שמביא אנשים רבים לעבור טיפולים יקרים או לרכוש קרמים שונים שאינם תמיד מטפלים בתופעה. למרבה השמחה, קיימת גם חלופה לטיפולים המסורתיים הודות לפיתוח שיטות של טיפול פיגמנטציה ברפואה סינית שמביאות לתוצאות מפתיעות ולעור חלק ונקי מכתמים.

מה זו פיגמנטציה? מה הסיבות לפיגמנטציה?

פיגמנטציה היא שינוי אזורי או מקומי שנגרם כתוצאה משינוי בריכוז של פיגמנט בשם "מלנין"; המלנין אחראי, בין היתר, לצבע העור, וכאשר נוצרים בו שינויים, מתרחשות תמורות בעור, לרבות הופעת כתמי פיגמנטציה. כאשר יש כמות גבוהה של מלנין, ייווצרו כתמים כהים בעור, וכאשר ריכוז המלנין נמוך, ייווצרו כתמים בהירים בעור.

אותם כתמים נוצרים כתוצאה מחשיפה מוגברת לשמש, התבגרות בגיל, תורשה, עישון, נטילת תרופות מסוימות, שינויים הורמונליים, מחלות עור שונות, וגורמים נוספים. האזורים המועדים להופעה של כתמי פיגמנטציה הם: אף, לחיים, סנטר, וצוואר, ואנשים רבים השתמשו וממשיכים להשתמש בחומרים וקרמים מבהירים שחלקם נאסרו לשימוש. כדי לטפל בכתמי פיגמנטציה ללא כימיקלים מזיקים, ניתן לעבור דיקור קוסמטי שמקורו ברפואה סינית, ולראות שינויים בגוון העור שיחזירו אותו לצעירותו.

דיקור קוסמטי וטיפולי רפואה סינית מתקדמת – הדרך שלכם ליופי טבעי ועור בריא

איזון הורמונלי

טיפולי רפואה סינית כבר לא מתויגים כטיפולים אלטרנטיביים מפני שהם הופכים להיות פופולריים לא פחות מטיפולים קונבנציונליים. בתחום הרפואה הסינית יש מענה למגוון בעיות רפואיות, נפשיות וגם קוסמטיות, לרבות פיגמנטציה, כך שניתן ליהנות מטיפולים טבעיים בלי להזיק לעור או לשלם סכומי עתק על טיפולים פולשניים.

רפואה סינית מתקדמת נותנת מענה למי שמעוניין להיפטר מכתמי פיגמנטציה הודות לטיפולי דיקור שעוזרים לאזן את הגוף ואת מחזוריות הדם. כיצד? באמצעות דיקור סיני וטכניקות ריפוי סיני עתיקות, ניתן לטשטש כתמי עור ולשפר את הנראות שלו במידה ניכרת.

דיקור סיני מנתב את הדם באזור הדיקור כדי לשפר את זרימתו, ובכך מביא לטשטוש ניכר של כתמי פיגמנטציה וקמטים. הודות לכך, עור הפנים הופך להיות אחיד יותר בגווניו וגם חלק יותר, מה שמקנה לו מראה צעיר ורענן. בשילוב עם גואה-שה – טכניקת ריפוי סינית עתיקה שמביאה להוצאת רעלים מהגוף באמצעות קרצוף, מתקבל טיפול טבעי שמביא לתוצאות מיטביות ומשפר את מראה ומרקם העור.

כמו כל טיפול אחר, טיפול דיקור קוסמטי וכל טיפול אחר של רפואה סינית צריך להתחיל מאבחון נכון של הבעיה שמלווה בטיפול מותאם אישית. כדי לקבל שירות מלא, מותאם אישית וכזה שמביא לתוצאות המיוחלות, חשוב לפנות אל מטפל מקצועי ברפואה סינית מתקדמת; עם ניסיון של למעלה מ-6 שנים בטיפולי רפואה סינית וסיום בהצטיינות של 4 שנות לימוד במכללת רידמן, דנה קנר מעניקה טיפולים לגברים ונשים שמחפשים מזור לבעיות גופניות שונות. בקליניקה זמינים לכם שלל טיפולים טבעיים לפיגמנטציה, כולל מסיכות פנים טבעיות שיסייעו לשמר את התוצאות וליהנות מעור חלק בדרך הטבעית.

אהבתם את הפוסט? שתפו!

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

Wishlist 0
Continue Shopping