חרדות ומתחים

עמוד הבית שירותים • חרדות ומתחים

אחת התופעות שמטופלים מעוניינים לטפל בהן היא תופעת חרדות ומתחים

בשונה מהרפואה הקונבנציונאלית, ברפואה האלטרנטיבית שרזי הרפואה הסינית כלולים בה, הניסיון הוא להביא להחלמה מלאה של המטופלים, כאשר מאבחנים את הבעיה מהשורש. אחת התופעות שמטופלים מעוניינים לטפל בהן היא תופעת חרדות ומתחים. טיפול בדיקור סיני, תזונה מתאימה, שתיית חליטות צמחי מרפא, עיסויים בשמנים ארומאטיים ושיטות נוספות, הם אלה אשר בסופו של דבר, משפיעים לטובה על תחושותיו של המטופל, אשר חש רגוע יותר. יש כאלה אשר משלבים טיפול טבעי יחד עם טיפול רגשי, כך שהעבודה נעשית בשני המישורים.

יש לציין, כי מי שסובל מהפרעות של חרדות ומתחים ואינו  מטפל בבעיה, ההתנגדות החיסונית בגופו תרד, מנגנוני השינה בגופו ייפגעו וכן היחלשות נוספת של ההתנגדות הגופנית תיתן את אותותיה. כאשר מדובר על מתח לזמן קצר, הוא אינו מותיר עקבות בגופינו, אבל כאשר מדובר על מתח ממושך, הוא יגרום לשינויים ארוכי טווח במערכות הגנטיות של תאי המוח, בשל רמה גבוהה ומתמשכת של הורמוני הסטרס הנקראים- קורטיזול.

האצה של תהליך הזדקנות ותופעות אחרות הנגרמות ממתח וחרדות

מלבד בעיות רפואיות אשר נגרמות כתוצאה מסימפטומים כגון חרדות ומתחים, ישנה האצה של תהליך ההזדקנות , כאשר היא מייצרת מפגעים אסתטיים בגוף ובעור הפנים, אשר משקף עלינו הכול. כאשר טבעות שחורות מופיעות סביב העיניים, קמטים וקמטוטים אשר נוצרים מהר יותר מאנשים שאינם סובלים מתופעות אלה שסטרס וחרדות. גם תופעות כמו נשירת שיער מואצת יופיעו ברב מי שסובל ממתח וחרדה.

חוסר האיזון הגוף, ישפיע על מערכת העצבים המרכזית בגוף וישפיע על איכות חייהם של אנשים אשר סובלים מתופעה זו. ישנן סברות, כי אפילו מחלת סוכרת מתפרצת בגוף בשל מתח וחרדות. טיפול בחרדות באמצעות הדיקור הסיני, מבטל את הצורך בתרופות הרגעה שהסכנה להתמכרות לתרופות אלה, הינה ממשית.

טיפול טבעי בשיטה הסינית בחרדות ומתחים אצל המומחית

טיפול טבעי בשיטה הסינית בתופעת חרדות ומתחים ניתן בשיטה הסינית, ע"י מטפלים מומחים, אשר גורמים להקלה בתופעה. הטיפול שנעשה הוא באמצעות דיקור סיני, חליטות תה עם צמחי מרפא,התאמת פורמולות צמחי מרפא, עיסוי עם שמנים ארומאטיים וטיפולים נוספים המרגיעים את המטופלים, מעניקים להם שינה רצופה ואיכות חיים טובה יותר. טיפול זה, מונע שימוש עם תרופות פסיכיאטריות ומשפיעה  לטובה על מטופלם רבים. אחת מהמטפלות המובילות בשיטה הסינית, הינה דנה קנר, אשר למדה שנים את רזי הרפואה הסינית במכללת רידמן. דנה, מטפלת בקליניקה בת"א ועוסקת גם בקוסמטיקה פארה רפואית, כאשר היא משלבת אותה עם הרפואה הסינית. הטיפולים הינם יעילים ומניבים תוצאות מדהימות.

דנה, עוסקת גם בטיפולי אנטי אייג'ינג באמצעות של דיקור סיני ושמנים ארומאטיים, צמחי מרפא ועוד, כאשר היא עובדת בכל המישורים יחד לקבלת תוצאות מושלמות. כל מטופלת מאובחנת לפני התחלת הטיפול והתאמת תכנית טיפולים אשר תתאים לה לפי נתוניה.

Wishlist 0
Continue Shopping