זה הזמן להתחיל לעסות! (את הפנים)

מהו הדבר שישלים לך את שגרת הטיפוח ויהפוך אותה למושלמת? עיסוי פנים!
כדי להגיע לתוצאות שאת רוצה, התמדה בשגרת טיפוח עם מוצרי קוסמטיקה שמתאימים לעור שלך כבר לא מספיקה! שילוב של עיסוי פנים יחד עם התכשירים הנכונים הוא חובה.
נראה כאילו שזה הדבר הכי חם עכשיו שכולם מדברות עליו, ואולי מתגנבת לך מחשבה שזה רק טרנד חולף. אבל תכ'לס ברפואה הסינית עיסוי פנים בעזרת אבנים או עזרים שונים קיים כבר מאות שנים. זו טכניקה ידועה שהסינים משתמשים בה, עוד הרבה לפני שהעולם המערבי גילה אותה, ונחשבת לטיפול יופי מבחוץ מבפנים.
אולי הדבר הכי חשוב שכדאי להבין לגבי העיסויים עם הכלים השונים הואף שעיסוי הפנים לא עובד רק על רבדים חיצוניים כמו קמטים וקמטוטים. בעצם העיסוי אנחנו עובדים על זרימת דם ועל החלקים הפנימיים שבגוף, וזו הסיבה שעיסוי פנים הוא כ"כ חשוב ואפקטיבי.

אז מה ההמלצות שלנו? ומה תורם לעור שלך כל אחד מהעזרים השונים?

כוסות רוח
את כוסות הרוח מצמידים לעור, יוצרים ואקום ומושכים יחד עם העור כלפי מעלה ומחזירים חזרה. התנועה הזו היא כמו גל שמנקה, מושך ומוציא החוצה. בכך כוסות רוח עובדות על שבירה של כלי דם שנתקעו, משחררות דם שלא זורם טוב ועוזרות לקרישיות של דם בפנים.
כוסות רוח טובות גם לשימוש בחלקים אחרים בגוף ולכן סט כוסות הרוח שלנו מכיל כוסות המתאימות לפנים, לשפתיים, לאזור החזה והגב (לשחרור ליחה והקלה על מערכת הנשימה) ולטיפול בצלוליטיס.

לרכישה הקליקי.


face fitness kit
הקיט האולטימטיבי והבלעדי שלנו שכל אחת חייבת בבית.
מתאים לכל סוגי העור, גם לעור רגיש עם נטיה לאדמומיות, מכיל 4 ראשים שונים לטיפול מושלם.
ראש אבן קווארץ- משמש להחדרת קרמים וסרומים לעור בצורה מקסימלית. גם לאזור שמתחת לעינים שנוטה מהר להתקמטט ולכהויות ואף לנפיחות ! עיסוי עדין הוא ממש חובה על בסיס יומי לכל מי שנוטה לכהות/נפיחות/קמטים.
ראש טיפה – ראש עדין מאד שמטרתו לעבוד על נקודות מסוימות ולהחליק קמטים. הראש הזה עובד על נקודות דיקור של הפנים, ומעורר בכך את הזרימה בכל הגוף.
ראש T- עובד על הטקסטורה של העור, מיועד לשימוש בכל הפנים וכמובן הצוואר.
ראש עיגול – מיועד לעבודה על עצמות הלסת, ומעל הגבות.

שימוש נוסף שרצוי לעשות עם הקיט שלנו:
למי שסובל מסינוסיטיס או מצינון מעיק, ניתן לעסות את הפנים עם שמן ריבנסרה או הדס ביחד עם ראש ה-T שלנו.
הרטט בשילוב עם השמנים עוזר לשחרר את הנזלת והנוזלים התקועים, ולהוציא אותם החוצה.
ואם את ממש אלופה, אז לעשות את העיסוי הזה ומיד אחריו גם את שטיפת הסינוסים- יעזור לך מאד במצבי נזלת כרונית/סינוסיטיס או סתם אם בא לך לנקות את פתחי האוויר העליונים.
לסרטון הדגמת שטיפת סינוסים.

לרכישה הקליקי.


קיט גלגלת וגוואשה-
גוואשה מבחינתי היא מוצר צריכה בסיסי שכל אחת צריכה שיהיה לה. גוואשה היא כלי עיסוי לפנים, עתיקיומין , עשויה מממינרל הרוז-קווארץ ועיסוי יומי איתה עושה פלאים.
הגוואשה היא בעיצוב ובניה מיוחדים שלי, והיחידה בישראל הבנויה עם צדדים שונים, המתאימים לאזורים שונים בפנים.
הצד המשונן- מיועד להחלקה של קמטים וקמטוטים. ממש מיני מגהץ קמטים!
הצד העגול הקטן – לעיסוי באזור העיניים
הצד השלישי – לעיסוי עצמות הלסת
*שימו לב שעיסוי גוואשה לא מומלץ לעור אדמומי או במצב של אקנה
בקיט שלנו מצורפת לגוואשה גם גלגלת מיוחדת לעיסוי על כל הפנים ובמיוחד לעבודה על נפיחויות. ניתן לאכסן את הגלגלת במקפיא.
עם הצד הרחב שלה לעבוד על הצוואר והפנים ועם הצד הקטן יותר לעבוד על העיניים. מסייע בהורדת נפיחות.

לרכישה הקליקי.


גלגלת מחטים לעור הפנים והדקולטה
הגלגלת מצויינת לפתיחה של הנקבוביות ולהכנת העור לשלב ההזנה. הגלגלת יוצרת חורים שאינם נראים לעין בגודל מיקרוסקופי וגורמת לחידוש האליסטין והקולגן שכל כך חשובים בשמירה על עור הפנים.
על מנת לשמור על עור קורן וצעיר – אחת לשבוע, לאחר שהעור נקי, מחטאים את הגלגלת עם אלכוהול ומגלגלים על אזור הפנים, 10 פעמים בצורת שתי וערב. הגלגלת פותחת את הנקבוביות ומיד אחרי העיסוי איתה,זה הזמן הנכון למרוח סרום הזנה עשיר. (חשוב לא לשים חומרים פעילים כמו חומצות בזמן שהנקבוביות פתוחות, רק חומרי הזנה)
*הגלגלת לא מתאימה לשימוש במצבים של אקנה פעיל או הריון.

לרכישה הקליקי.

עסי ותהני!

Wishlist 0
Continue Shopping