מה הוא גוואשה?

הרפואה הסינית, מציעה לנו טיפולים יעילים כאשר אחד מהנפוצים יותר הינו "גוואשה". טיפול זה הינו עיסוי כאשר המשמעות שלו  ורכבת משתי מילים- GUA-גירוד ן- SHA- רעלן או חום. המטרה של עיסוי זה, הינו לגרום לגוף להיות מאוזן. עיסוי זה, יעיל במצבים של כאבי גב או כאבי שרירים. כאשר העיסוי גורם להנעה מקומית של אנרגיית ה- "צ'י" כבר במהלך הטיפול, ניתן לחוש את ההקלה ותנועה טובה יותר באזור הכואב לאחר העיסוי. טכניקה זו, היא כאמור עתיקת יומין ויעילה בעידוד של מחזור הדם בגוף. את העיסוי ניתן לבצע באזור הגב, הגפיים, כאשר באזור הגב, קיימות נקודות התורפה אשר משפיעות על האברים הפנימיים בגופנו. כאשר האזורים  הכואבים בגוף,מטופלים  בעיסוי הגוואשה  האברים הפנימיים ישפרו את תפקודם והמטופל\ת יחוש הקלה.

השלב הראשון של עיסוי בשיטת גוואשה

ממש כשם שרופא בודק את מטופליו, כך מטפל\ת ברפואה הסינית מאבחן את מטופליו. יש לאבחן את החסמים או התקיעה אם ברובד הפיזי, הרגשי או האנרגטי. במידה ומדובר על כאב פנימי, ייתכן כי אחד מהמרידיאנים חסום. גם בעיות בעור כמו אלרגיות למיניהן, כאבים ראומטיים, כאב ראש, עייפות וחולשה כרונית, חוסר איזון הורמונאלי וכדומה, עיסוי בגוואשה יסייע רבות.. את העיסוי מבצעים עם אבן גוואשה העשויה מרוז קוורץ או מאבן ג'ייד טבעית והאבן אף מתאימה לטיפול בקמטים, כאשר באמצעות עיסוי עם האבן, מחזור הדם יהיה יעיל וכן, עיסוי הפנים עם אבן הגוואשה, יעודד ייצור של קולגן ואלסטין למניעת קמטים. עם האבן הזו, מעסים את הגוף והפנים והתוצאות פשוט מדברות בעד עצמן.

מהלך הטיפול בגוואשה

מטרת טיפול בגוואשה, היא לפתוח סתימות אנרגטיות לסלק רעלים והגברת זרימת הדם לאזור הכואב או הבעייתי. יש להימנע מחשיפה לקור לאחר הטיפול ולשתות משקה חם לאחר הטיפול. את האזור הכואב מושכים בשמן למנוע את פציעת העור. את העור המטפל יגרד באמצעות אבן הגוואשה עד להופעת אדמומיות. כאשר קיימת חסימה קשה באזור הפגוע, האזור יהפוך לגוון סגלגל, אך הגוון הזה בעור ייעלם תוך כמה ימים. באמצעות טיפול יעיל זה,המטופל\ת יחוש הקלה מידית אך לעיתים תהיה תחושת כאב עמומה כמה שעות לאחר סיום הטיפול.

ישנם אנשים שאפילו מחפשים אבן גוואשה למכירה, על מנת להריץ בעצמם את זרימת הדם באזורים שהם חשים שהם כואבים או שיש בהם חסימה. הרבה נשים משתמשות באבן הגוואשה לעיסוי עור הפנים על מנת להמריץ את מחזור הדם בעור וכן, לעודד את ייצור הקולגן והאלסטין.

טיפולים יעילים המבוססים על פתרון גוף-נפש

היום רבים פונים לרפואה אלטרנטיבית ובמיוחד לרפואה הסינית, אשר הוכיחה את עצמה כיעילה אם בטיפולים פיזיים או אם בטיפולים קוסמטיים עם תוצאות מוכחות. יש לפנות לקליניקות וותיקות ומומלצות כמו הקליניקה של דנה קנראשר פועלת כבר למעלה מ-6 שנים. הטיפולים הינם טבעיים כמו: טיפול בדיקור קוסמטי בשילוב של טכניקות וכלים לטשטוש קמטים והרמת פנים בשיטה הטבעית ללא התערבות פולשנית.דנה מטפלת בכל המחושים באמצעות צמחים ועיסויים, שמנים אתריים, דיקור וכלים טבעיים נוספים.

דנה רוקחת מסיכות לעור וקרמים לפנים ליום וללילה להזנת העור ועל בסיס חומרים טבעיים בלבד. הנכן מוזמנות להתקשר ולקבוע ייעוץ ואבחון אם בעור הפנים, בבעיות כגון מחושים שונים בגוף והקלה על כאבים בכלל.

אהבתם את הפוסט? שתפו!

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

Wishlist 0
Continue Shopping