דיקור קוסמטי

עמוד הבית שירותים • דיקור קוסמטי

דיקור קוסמטי- טיפול שאינו פולשני להצערת העור למרקם עור חיוני וללא קמטים

רבים מהנשים והגברים בעולם, חיפשו את הטיפול המתאים ביותר, עבור שימור עור הפנים. הפנים האנושיות, הן ממש כמו סיפור מעניין, כאשר כל קמט בהן מזכיר לנו על פרק חיים אחר. שינויים הורמונאליים בגוף, מתבטאים בכתמים ופגמים וכן, בעודף שמנוניות וכתמי יובש. עור הפנים שלנו, מושפע גם מן האקלים, מזג האוויר, חום ועוד.

היום, טיפולי אנטי אייג'ינג תופסים תאוצה, מיוחד כאשר מדובר על טיפולים שאינם מצריכים התערבות של כירורג פלסטי, או טיפולים פולשניים אחרים. אחד הטיפולים שנשות הוליווד וסלבריטאים אוהבים במיוחד, כאשר הם מציינים שסייעו להם רבות הינה שיטת דיקור קוסמטי. כאשר מחדשים את שכבת העור גורמים לתאי עור חדשים לצמוח וכן לעידוד הקולגן והאלסטין, אשר אחראים על גמישות העור.

כיצד התחילה שיטת הדיקור הקוסמטי ומהיכן היא הגיעה?

טכניקה זו שלכאורה נחשבת לטכניקה מודרנית, אשר התפתחה בבית החולים בבייג'ין, כאשר רופאים אשר טיפלו בחולים הסובלים מתופעות כגון שיתוק פנים, הבחינו בשיפור בריאותי. הרעיון מאחורי טיפול זה, גרם להתפתות במישור האסטטי כאשר נשים רבות החלו לטפל בעור פניהן, באמצעות דיקור קוסמטי דיקור  זה, גורם לחידוש תאי העור, בתקופה שבין 3-4 חודשים.  בגלל שנשים פוחדות מטיפולים פולשניים ומחומרי הזרקה שאין לדעת במדויק אם הם חיוניים לבריאות, ה החלו להתעניין בטיפולים  אלטרנטיביים יותר והתוצאות רק מדברות בפני עצמן.

הטיפול יהיה יעיל יותר, אם אנשים המטפלים בשיטת דיקור זו, יוותרו על קפה, אלכוהול, תה , ממתקים, בשר אדום ועוד מוצרי מזון ושתייה, אשר עשויים להכביד על תאי העור ממש כמו מערכת העיכול. הכוונה היא שיש לעבוד בשני המישורים, גם בטיפול החיצוני בעור וגם בטיפול באמצעות תזונה נכונה,ודיקור סיני לאיזון הגוף שתגרום למראה מושלם של עור הפנים.

במה דיקור קוסמטי מטפל?

הטיפול בדיקור קוסמטי, מטפל בעור הפנים קמטים קמטוטים ומרקם העור אך בנוסף עניין חשוב מאוד הינו איזון הגוף עצמו, הפנים שלנו הינם שיקוף של כל הגוף עצמו, למשל אזור הגבות מדמות את אזור השחלות והחצוצרות בגוף האישה ועצם דיקור הפנים באזור הזה מאזן את השחלות/הרחם/החצוצרות. פציעת העור על ידי מחט מיקרוסקופית יוצר את חידוש התאים, עצם הפציעה מביאה עמה דם חדש ותאים חדשים.

המחטים מזרימות דם בצורה הרמונית לעור הפנים ובכך מחדשות את העור. היופי והקסם בטיפול של דיקור קוסמטי זה האיזון של הגוף מבפנים ומבחוץ אישה עם בעיות שינה או חוסר איזון הורמונאלי או אפילו כאבי מחזור הדיקור קוסמטי בשילוב הרפואה הסינית מביא את הגוף לריפוי ואיזון.

שיטת הדיקור הקוסמטי אצל המומחית בתחום זה גם לארץ, שיטת דיקור קוסמטי הגיעה והיא מיושמת בקרב מטפלות אשר למדו היטב את המקצוע ורכשו ניסיון עשיר בתחום. דנה קנר, הינה אחת מהמוחיות בתחום. דנה למדה 4 שנים בהצטיינות במכללת רימן, את רזי הטיפולים הסיניים, אשר ידועים כיעילים ביותר. דנה למדה גם קוסמטיקה פארה רפואית ועברה התמחות נרחבת בדיקור קוסמטי והיא מיישמת את הטיפולים היעילים ביותר , תוך שילובם יחד וזאת, לאחר שהיא מאבחנת את לקוחותיה. כמו כן, דנה מטפלת בצמחי מרפא, טווינא, , דיקור סיני,עיסוי בשמנים ארומאטיים ועוד.

דנה רוקחת גם מסיכות לפנים, קרמים מיוחדים לעור הפנים בהתאם לסוג העור ומשמרת את עור פניהן של לקוחותיה באמצעות המוצרים המטפחים הטבעיים שהיא בעצמה רוקחת. התוצאות הן מדהימות ובמיוחד, כאשר היא מטפלת בטיפולי האנטי אייג'ינג, הלקוחות נדהמות יחד איתה ממראה עור הפנים שהופך לחלק, ללא קמטים וקמטוטים, כאשר העור חלק יותר, גמיש וזוהר.

Wishlist 0
Continue Shopping