דיקור קוסמטי

עמוד הבית שירותים • דיקור קוסמטי

החיפוש אחר הטיפול המתאים לתחזוק ושימור עור הפנים לא מסתיים אף פעם. כיום, טיפולי אנטי אייג'ינג תופסים תאוצה, במיוחד כאשר מדובר על טיפולים שאינם מצריכים התערבות של כירורג פלסטי, או טיפולים פולשניים אחרים. אחד הטיפולים שהפך לטרנד חזק גם בקרב סלבס בעולם הוא הדיקור הקוסמטי. טיפול בו מחדשים את שכבת העור גורמים לתאי עור חדשים לצמוח וכן לעידוד הקולגן והאלסטין, אשר אחראים על גמישות העור.

כיצד התחילה שיטת הדיקור הקוסמטי ומהיכן היא הגיעה?

טכניקה זו שלכאורה נחשבת לטכניקה מודרנית, התפתחה בבית החולים בבייג'ין, כאשר רופאים אשר טיפלו בעזרת דיקור קוסמטי, בחולים הסובלים מתופעות של שיתוק פנים, הבחינו בשיפור במראה העור בנוסף לשיפור הבריאותי. הרעיון מאחורי טיפול זה, גרם להתפתחות במישור הקוסמטי , והטכניקה הפכה לטיפול נפוץ

במה דיקור קוסמטי מטפל?

הטיפול בדיקור קוסמטי, מטפל בעור הפנים. בקמטים, קמטוטים ומרקם העור אך בנוסף מטפל גם באיזון הגוף עצמו, הפנים שלנו הינם שיקוף של כל הגוף עצמו, למשל אזור הגבות מדמות את אזור השחלות והחצוצרות בגוף האישה ועצם דיקור הפנים באזור הזה מאזן את השחלות/הרחם/החצוצרות. פציעת העור על ידי מחט מיקרוסקופית יוצר את חידוש התאים, עצם הפציעה מביאה עמה דם חדש ותאים חדשים.
המחטים מזרימות דם בצורה הרמונית לעור הפנים ובכך מחדשות את העור. היופי והקסם בטיפול של דיקור קוסמטי זה האיזון של הגוף מבפנים ומבחוץ אישה עם בעיות שינה או חוסר איזון הורמונאלי או אפילו כאבי מחזור תוכל להגיע בעזרת דיקור קוסמטי בשילוב הרפואה הסינית לריפוי ואיזון.

בקליניקה אנחנו מטפלות ע"י אבחון מדויק של מצב המטופלת ומציאת הטיפול היעיל ביותר באמצעות הכלים של הרפואה הסינית. לפי האבחון נבנה תכנית טיפולית מתאימה.

לפרטים נוספים וקביעת תור התקשרי או שלחי הודעת whatsapp לטלפון 054-7190909

Wishlist 0
Continue Shopping