דיקור קוסמטי- לעור פנים זוהר וצעיר יותר

דיקור קוסמטי- לעור פנים זוהר וצעיר יותר

על פי הרפואה הסינית, הפנים הן המראה של הנפש והכוונה היא אל מה שמתחולל בגופינו. מטפלים ברפואה הסינית, מאבחנים את מטופליהם באמצעות עור הפנים. כאשר הם מוצאים דבר מה שאינו כשורה בעור הפנים, הם יפנו לטיפול בגוף המטופל\ת והבריאות תחזור לאיתנה וכך גם עור הפנים. אחד מהטיפולים הקוסמטיים שניתנים לאחר אבחון וטיפול בגוף, הינו דיקור קוסמטי. דיקור זה, מכונה גם "דיקור מתיחת פנים". באמצעות טיפול ספציפי זה, מעלימים ומטשטשים את סימני הזקנה בעור הפנים והעור יהפוך למוצק יותר והברק הצעיר, הגמישות והחיוניות, פשוט יחזרו לעור הפנים לאחר טיפול זה.

זרימת דם מוגברת, גורמת לעור מתוח יותר והדיקור עצמו, גורם אף לייצור טבעי של הגוף בחומרים חיוניים לגמישות העור כמו קולגן ואלסטין .

למה עוד מסייע הדיקור הקוסמטי?

נשים רבות, אינן מעוניינת בניתוחים פלסטיים בשל הסיכון שלהם והפעולה הפולשנית, אשר דורשת החלמה ממושכת ואפילו אינן מעוניינות להזריק בוטוקס או חומרים ממלאי קמטים אחרים. בטיפול של דיקור קוסמטי אין סימנים, תופעות לוואי כי אם סימנים זמניים אשר חולפים להם פחות משבעה ימים. טיפול זה, אף תורם לבריאות הכללית. הסינים מאמינים ובצדק, כי אם הבריאות הכללית לקויה, גם עור הפנים לא ייראה במיטבו.

טיפול כמו דיקור קוסמטי, מחיה את גוון העור באמצעות גירוי בפנים ומאזן את מערכות הגוף השונות. הדיקור הקוסמטי, יעיל לאקנה באקזמה בעור וברוזציאה. יש לציין כי בעיה בעור הפנים כמו רוזציאה,  קשורה לבעיות במערכת העיכול או עניין של איזון נפשי . טיפול בבעיה זו באמצעות הדיקור, יגרום להפחתה משמעותית באדמומיות העור.

שחרור אנדורפינים באמצעות דיקור קוסמטי

גם שחרור אנדורפינים לאזור המוח, יתאפשר בגוף באמצעות דיקור קוסמטי, כך שתיגרם למטופלת תחושת רוגע ונינוחות. גם השקיות מתחת לאזור העיניים תיעלמנה וכן, הדיקור יחזק שרירים רפויים בעור הפנים. על מנת לזכות בטיפול  קוסמטי באמצעות דיקור, אשר יחזיר לעורכן את החיוניות, יעלים קמטים וקמטוטים, יש לפנות לקוסמטיקאית, אשר למדה שנים את התחום ורכשה ניסיון רב. אחת מהמטפלות  המשתמשות ברזי הרפואה הסינית, אם לצרכי בריאות או לטיפוח ומיצוק עור הפנים, היא  דנה קנר, אשר למדה 4 שנים את כל שיטות הטיפול ברפואה הסינית במכללת רידמן וסיימה את לימודיה בהצטיינות. דנה משתמשת בטיפולים השונים, גם בשמנים אתריים שהם יעילים לעור הגוף והפנים.

הטיפול באנטי אייג'ינג שמתבצע באמצעות טיפולה המקצועי והמסור של דנה, יקנה לעור הפנים שלכן, להיראות צעיר בהרבה, כאשר אין צורך בהזרקות של חומרים שונים לעור או ניתוח פלסטי. דנה רוקחת בעצמה מסיכות טבעיות לעור הפנים וקרמים שונים לפנים מחומרים טבעיים בלבד. אתן מוזמנות לעבור טיפול באווירה כייפית ומרגיעה, כאשר תוצאות הטיפול, ייראו מיד על עור פניכן שיהיה גמיש, זוהר ומוצק.

 

אהבתם את הפוסט? שתפו!

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה