גיל המעבר

עמוד הבית שירותים • גיל המעבר

גיל המעבר יכול להיות הרבה יותר קל באמצעות הרפואה הסינית

גיל המעבר מסמן את התקופה שבה אישה מפסיקה לקבל את המחזור החודשי ומאבדת למעשה את פוריותה.

תהליך זה קורה בגילאי ה-50 והוא תהליך בריא, אשר כל אישה חווה אותו. ישנן תופעות פיזיולוגיות ונפשיות, אשר מתלוות אל גיל המעבר והן גורמות לאי נוחות. תופעות אלה הן:

  • גלי חום
  • הפרעות בשינה/ אינסומניה
  • כאבי ראש וסחרחורות
  • בריחת סידן
  • בעיות במפרקים
  • יובש בנרתיק
  • מצבי רוח משתנים

טיפול באמצעות הרפואה הסינית, עשוי למנוע תופעות של גיל המעבר לעומת הטיפול המערבי המלווה במתן הורמונים, טיפול זה אינו מסוכן לבריאות ואין בו תופעות לוואי למיניהן. טיפול זה מתחיל באבחון וההתאמה לפי כל מטופלת באופן אישי.

 בטיפול זה הינו משמעותי היות ואין טיפול ספציפי אשר מתאים לכולן. לא פעם מגיעות נשים אשר תופעות של גיל המנופאוזה החמירו ולאחר שהשתמשו עם צמחי מרפא הן עזרו להן אבל לא לחברותיהן שסבלו מבעיות ותופעות דומות או אפילו זהות לכן חשוב שמטפלת מוסמכת ברפואה סינית תתאים את הצמחים ואת הטיפול המדוייק.

מהו חוסר ין/YIN וכיצד הוא משפיע על נשים בגיל המעבר?

הגורם העיקרי של תופעות גיל המעבר על פי הרפואה הסינית הוא חוסר ין.  ישנם גורמים נוספים  האחראים על תופעות שונת בגיל המעבר ולכן, חובה להתאים את הטיפול שיתאים ספציפית לכל אישה. חוסר ין בנשים בתקופת גיל המעבר ואפילו זמן מה לפני התקופה, מתבטא בגלי חום ההגדרה הטיפוסית לתופעה זו היא:" צמאה ואינה מעוניינת לשתות". יש לשתות הרבה מים ודווקא נשים עם תופעה זו, מסרבות לשתות היות והתחושה היא שקשה להכניס מים לגוף. יש לשתות גם כמויות קטנות של מים בפרק זמן קצוב.

יש למצוא את האיזון הנכון בתזונה בקרב נשים שעוברות את גיל המעבר ומומלץ לא לעשן, לא לשתות משקאות שיש בהם קפאין , שומן רווי, משקאות אלכוהוליים. יש לצרוך מזון כמו :דגים, עוף, דגנים מלאים, קטניות, סיבים תזונתיים, ירקות, פירות ומזון בעל הרבה סידן. כאשר מתחילים בתזונה נכונה לפני גיל המעבר, התקופה של  התופעות האופייניות לגיל זה, תהיינה קלות הרבה יותר.

מטפלת ברפואה הסינית שתמצא את הפתרון היעיל לתופעות גיל המעבר

יש לציין , כי תופעות נפוצות של סימפטומים בגיל המעבר, לא  היו נפוצות לנשות סין ויפן. הסיבה היא תרבות מסוימת, אורח חיים.

 רפואה סינית. היום, ניתן למצוא כי דיקור סיני בשילוב עם צמחי מרפא, יהווה פתרון יעיל לתופעות אלה הדיקור הסיני מפזר את החום ומקל על תופעות של גיל המעבר. אחת מהמרפאות בשיטת הרפואה הסינית היא דנה קנר אשר למדה 4 שנים את התחום במכללת רידמן וסיימה את לימודיה בהצטיינות.

דנה היא בעלת קליניקה פרטית בת"א והיא מתמחה בהתאמת צמחי מרפא, דיקור סיני, טיפולים קוסמטיים יעילים באנטי אייג'ינג ללא צורך בהזרקות חומרי מילוי או ניתוחים פלסטיים. דנה, היא אף קוסמטיקאית ומטפלת בדיקור קוסמטי ומשלבת היטב את הטיפול ברפואה הסינית בטיפולי הפנים והגוף שהיא מעניקה ללקוחותיה, אשר שבעות רצון מהשינוי המהותי שחל בהן באמצעות טיפולים אלה. דנה, רוקחת גם את המוצרים הקוסמטיים הטבעיים בעצמה מה שמסייע לחיוניות עור הפנים..

Wishlist 0
Continue Shopping