טיפול בגוואשה- אבן הקסמים

עמוד הבית שירותים • גוואשה​

גוואשה. טכניקת טיפול סינית עתיקה, אשר באמצעותה, מרפאים מקומות כואבים בגוף שאין בהם זרימת דם תקינה. הגוואשה מומלצת ככלי עיסוי ביתי לפנים ולגוף. ובקליניקה שלנו היא מהווה כלי בסיסי, המשתלב כמעט בכל טיפול.
פירוש המילה GUA- הינו שפשוף או חיכוך והמילה SHA- הינה רעילות. עיסוי בעזרתה גורם לפיזור וניקוז הרעלים באמצעות קרצוף ושפשוף באזור התקוע.
אבן הגוואשה בקליניקה, היא אבן בעיצוב וייצור מיוחד לנו, העשויה ממינרל הרוז-קוורץ ובעלת 3 דפנות שונות, לשימושים שונים.
אנחנו משתמשות בגוואשה בטכניקות של שפשוף, קרצוף ופציעה עדינה של העור, ובכך גורמות להמרצת הדם, שחרור והמסת תקיעות.
טיפול בגוואשה מתאים לרוב אזורי הגוף: גב, רגליים, צוואר, עור הפנים, צוואר, כתפיים. מומלץ לבצע את הגוואשה עם שמן או קרם עיסוי עשיר להזרמה חלקה.

לאילו מצבי טיפול הגוואשה תהיה יעילה?

הטיפול באמצעות הגוואשה משולב במגוון טיפולים:
טיפולי פנים (גוואשה ממריצה את הדם ומעודדת ייצור של קולגן ואלסטין) דיקור קוסמטי, טיפולי רפואה סינית. במצבים בהם המטופלת מתלוננת על עייפות כרונית, מיגרנות, שיעול וקושי בנשימה.
הטיפול מתבצע ע"י שפשוף של הפנים או האזור בגוף,בתנועות קצובות ונמרצות. השפשוף נעשה בכל מיני כוונים ויש לחזור על פעולה זו מספר פעמים עד שהגוף מרגיש נקי מפסולת רעילה.
העור מקבל גוון אדמדם ואפילו לעיתים גוון סגול, כאשר מדובר בכמות רעלים גבוהה יותר בגוף המטופלת. אל דאגה האדמומיות תחלוף כלעומת שבאה, תוך כמה שעות.

בקליניקה אנחנו מטפלות ע"י אבחון מדויק של מצב המטופלת מציאת הטיפול היעיל ביותר באמצעות הכלים של הרפואה הסינית.  לפי האבחון נבנה תכנית טיפולית מתאימה.

לפרטים נוספים וקביעת תור התקשרו או שלחו הודעת whatsapp לטלפון 054-7190909

למאמר בנושא הגוואשה לחצי כאן.

Wishlist 0
Continue Shopping