גוואשה

עמוד הבית שירותים • איזון הורמונלי

דרכי הטיפול בגוואשה

גוואשה, הינה טכניקת טיפול סינית, אשר באמצעותה, מרפאים מקומות כואבים בגוף שאין בהם זרימת דם תקינה. טיפול זה, יעיל גם להעלמת או טשטוש קמטים בעור הפנים בקרב נשים רבות, אשר אינן מעוניינות בטיפולים פולשניים למיניהם, כי אם דוגלות בטיפולים טבעיים אשר כבר הוכיחו את עצמם. יש לציין, כי כל חומר יכול לשמש ככלי לגוואשה כמו אבנים חלקות, קרני בעלי חיים, חלקי עץ מיובשים, אך במיוחד נפוץ השימוש באבן ג'ייד ואגת, אך מטפלים רבים משתמשים בקרן אייל שהוא יעיל במיוחד.טכניקות כמו: שפשוף, קרצוף ופציעה עדינה של העור, היא זו שגורמת לשחרור והמסת תקיעות,פעולה נוספת שמתבצעת באמצעות אבן גוואשה הינה סילוק רעלים מהגוף. הזמן הטיפול הגוף מזיע ורעלים משתחררים מהגוף.

משמעות המילה גוואשה

 פירוש המילה GUA- הינו שפשוף או חיכוך והמילה SHA- הינה רעילות, תקיעות פיזור וניקוז הרעלים באמצעות קרצוף ושפשוף באזור התקוע. כלי הגוואשה הם אבן, קרן של בעל חיים כגון קרני אייל או אבני חן כגון אבן הג'ייד שהיא בעלת סגולות רפוי. אזורי הגוף המתאימים לטיפול הם: גב, רגליים, צוואר, עור הפנים, צוואר, כתפיים.

מהלך הטיפול בגוואשה

 כאשר המטפל מאבחן את הבעיות של המטופל\ת ומחליט על טיפול בגוואשה, הוא מורח את גוף המטופל\ת בשמן ואז המטפל משפשף את גוף המטופל בתנועות קצובות ונמרצות. כבר בטיפול עצמו, המטופל יחוש הקלה וייהנה מתחושת קלילות ככל שהכאב או המתח בגופו יפוג. זרימת הדם תשתפר ותגיע לאיברים הנמצאים תחת אזור הטיפול. השפשוף נעשה בכל מיני כוונים ויש לחזור על פעולה זו מספר פעמים עד שהגוף מרגיש נקי מפסולת רעילה.

לאילו מצבי טיפול גוואשה עשוי להיות יעיל?

 כאשר מטופלים מגיעים לטיפול במצבי כאב כגון :כאבים כרוניים ואקוטיים או מחלה וחולשה, כאבי שרירים תפוסים, פריצות דיסק אשר מלוות בהקרנת הכאב לרגל, כאבים ראומטיים, מיגרנות, עייפות כרונית, שיעול מתמשך, אלרגיות בעור כמו אקזמה, אסטמה ברונכיטיס ועוד, טיפול באמצעות גוואשה מסייע להקלה מידית.  גם למי שמעוניינת בטיפולי פנים טבעיים להמרצת זרימת הדם וייצור של קולגן ואלסטין, טיפול זה יעיל כאשר הוא מטשטש קמטים והעור ייראה חיוני, רענן, גמיש וצעיר יותר.

העור מקבל גוון אדמדם ואפילו לעיתים גוון סגול, כאשר מדובר בכמות רעלים גבוהה יותר בגוף המטופל. האדמומיות חולפת כלעומת שבאה, תוך כמה שעות ועשוי להופיע כאב עמום שייעלם אף הוא בשל העיסוי באמצעות אבן הגוואשה.

פנייה לקליניקה  מקצועית המתמחה בטיפולי גוואשה

 טיפול בגוואשה, הינו טיפול בעיסוי, כאשר המטפל מגרד בעדינות את עור המטופל באמצעות אבן הגוואשה. הטיפול גורם לשבירת כלי דם קטנטנים ומעודד את גוף המטופל לעודד חדשים, מה שגורם לתהליך של החלמה והתחדשות. טיפול זה נלמד במכללות לטיפולים אלטרנטיביים ויש לפנות רק למטופלים מוסמכים שהם בעלי וותק וניסיון של שנים כמו דנה קנר, אשר עוסקת כבר למעלה משש שנים בתחום ומטפלת בהצלחה בלקוחות הסובלים מחושים שונים וכן בטיפול בטשטוש קמטים בעור הפנים של נשים רבות. דנה היא בוגרת רידמן שהייתה תלמידה מצטיינת ולאחר שסיימה את לימודיה במשך 4 שנים במכללת רידמן, פתחה קליניקה עצמאית.

דנה מטפלת ביעילות באמצעות הידע  העשיר והכלים שעומדים לרשותה. לדנה ישנן פעולות מסוימות לפני הטיפול, כגון אבחון מדויק של מצב המטופל\ת ומציאת הטיפול המתאים באמצעות הכלים של הרפואה הסינית. דנה  הינה קוסמטיקאית פארה רפואית בנוסף והיא רוקחת מסיכות, קרמים לפנים ולגוף העשויים מחומרים טבעיים וכן, בונה תכנית טיפולית אינדיבידואלית לכל מטופל ומטופלת.

 

 

Wishlist 0
Continue Shopping