אנטי איגיניג, קוסמטיקה טבעית וארומטרפיה

עמוד הבית שירותים • אנטי איגיניג, קוסמטיקה טבעית וארומטרפיה​

אנטי אייג'ינג- טיפול לא פולשני בשיטות טבעיות משולבות קוסמטיקה מתקדמת רפואה סינית ודיקור קוסמטי

לאחר גיל 40, קמטים בעור הפנים מתחילים להופיע בקרב רוב הנשים והגברים בזמנו, עד לפני כמה שנים לפני שהתפתחה הטכנולוגיה, נשים היו מגיעות לכירורג פלסטי על מנת לקבל הצעת מחיר והדמיה, לגבי ניתוח פנים שלפעמים גם לא מצליח ויש בו סיכון לא מועט. היום ניתן להחליק קמטים באמצעות טיפולי אנטי אייג'ינג שניתנים בכל מיני שיטות. אם באמצעות טיפולי אפוס תרפיה, כשאר מחוררים בעדינות את המקומות שבהם נמצאים הקמטים והקמטוטים ומחדירים שמנים מיוחדים וחומצות היאלוריאניות. התוצאות הן מהירות ונראות לעין.

היום, המפורסמות של הוליווד מטפלות בעור הפנים כאשר הטיפול נועד להצערת העור, באמצעות דיקור סיני ודיקור קוסמטי . התוצאות מדהימות ונראות תוך מספר שבועות. טיפול זה באמצעות דיקור סיני ודיקור קוסמטי , התגלה ע"י רופאים בבית החולים בבייג'ין, כאשר הטיפול התגלה באמצעות דיקור בקרב חולים שסבלו משיתוק בפנים "פציאליס", הרופאים הסינים שמו לב כי ישנו שיפור ניכר לא רק במצב שיתוק שרירי הפנים אלא גם בנראות העור בקמטים בקמטוטים המטופלים גילו כי באמצעות טיפול זה, עורם הפך לזוהר וגמיש יותר וקמטים קלים נעלמו ומאז, אימצו אותו קוסמטיקאיות רבות למטרת טיפול אנטי אייג'ינג. השורשים של הדיקור הסיני כבר קיימים למעלה מ-2,500 שנה ונשות הקיסר בסין לפני אלפי שנים, נהגו לטפח את עורן באמצעות דיקור סיני ודיקור קוסמטי בתוספת של צמחי מרפא, על מנת לשמר את עור פניהן.

הופעת קמטים הינו תהליך בלתי נמנע אך ניתן להעלים אותם בטיפול טבעי כל אישה יודעת, כי הופעת קמטים הינו תהליך בלתי נמנע בשל הידלדלות תאי האלסטין, אשר אחראים על גמישות העור. גם איבוד קולגן מתאי העור הינו תהליך נוסף אשר גורם להופעת קמטים וקמטוטים ואז קמטי ההבעה והצחוק נראים באופן ברור לעין. באמצעות דיקור בטכניקות מיוחדות, ניתן בהחלט להחיות את העור ולשפר אותו, ללא צורך בניתוח פולשני או הזרקת חומרים כימיים.

קוסמטיקאיות ומטפלות בדיקור קוסמטי,מקצועיות רבות, ממליצות לא להמתין עד לגיל 40, כי אם לבצע תחזוקה נכונה בעור הפנים, כבר מגיל 30. יש להגיע אל מטפלת ברפואה סינית המתמחה בדיקור קוסמטי המטפלת באמצעות טיפולים טבעיים ואלטרנטיביים בעור הפנים, כאשר השלב הראשון הינו אבחון עור הפנים.

שמני אתריים, מסייעים רבות בדיקור העור כאשר הם מוחדרים לרקמות. יש להזין אותו נכון באמצעות טיפולי אנטי אייג'ינג ולהקפיד בתזונה נכונה, מסיכות מתאימות לעור הפנים והימנעות מחשיפת יתר לשמש.

הטיפול נגד הזדקנות עור הפנים אשר חוסך במנתחים פלסטיים בגלל החשיפה והמודעות הרבה לטיפולי אנטי אייג'ינג בשיטה הסינית, נשים רבות מחפשות קוסמטיקאיות המתמחות בטיפולים טבעיים בעור באמצעות דיקור סיני והחדרת חומרים טבעיים ויעילים לעור, אשר מתאימים ספציפית לכל אישה לאחר שעורה אובחן. אחת מהקוסמטיקאיות והמטפלות ברפואה סינית ודיקור קוסמטי הידועות בתל אביב , אשר מבצעת טיפולים סינייםודיקור קוסמטי למניעת והעלמת קמטים היא  דנה קנר.

דנה למדה שנים את רזי הרפואה הסינית, טווינא שהוא עיסוי מיוחד של העור, שימוש עם אבן גואשה אשר ממריצה את מחזור הדם וגורמת לחידוש תאי העור. דנה מטפלת גם בכוסו רוח בתסמינים שונים ומסייעת לנשים רבות לחוש ולהיראות צעירות יותר, באמצעות טיפולים טבעיים בשיטה הסינית. דנה משלבת מסיכות טבעיות וחומרים טבעיים בשילוב מהעולם הטבעי ומעולם הקוסמטיקה הפרא רפואית, הטיפול של דנה קנר הינו מעולה כי ישנו שילוב של רפואה סינית, דיקור קוסמטי וקוסמטיקה חדשנית. שילוב של הטבע והטכניקות המתקדמות מביאות את הטיפול הקוסמטי להצלחה גדולה בקליניקה של דנה קנר

Wishlist 0
Continue Shopping